JUNA CUP  

   

New Star  

nsslogo

   

ICE DANCE TROPY  

   

Login Form  

   

Tunniplaan

NB, gruppid I, II, III !!!
Soojendus põrandal 20 min
enne jää algust on kohustuslik!!!!

(jooks, üldsoojendus, hüpenöör, hüped)

VABA JÄÄ:

http://www.icearena.ee/tutvustus/vaba-jaa-taiskasvanutele/

http://tondirabaicehall.ee/veebikalender/  
Treeningud:
(joogivesi, matt, kumm, spinner, hüpenöör - vastavalt treeneri juhenditele)

03.10.-09.10.2022. 

Päev

Jää

Üke/Ske

Saal

E

Uisukoolid: 12:00-13:50

7:00 Sofia Tndrb (KK)

12:30 Alisa (KK)

Rühmatreeningud: 

13:30-14:50 AlS, VB (PK)

1/3 14:00 II+ III(KK)

15:00-16:20 TSK(KK)


 

15:00 II+III+Als (AL)

T

Uisukoolid: 12:00-13:50

12:10 (KK)

13:00 Ulja (LA) 

Rühmatreeningud:

13:50-14:40 II+III(LA/PK), AE(KK); 1/3 Reval

14:50-15:50 I(LA)

16:00-17:20 TSK(LA)

20:00 NUB(KK), A1(AD)




14:50 AE+III+II(KK)

16:00 I(PK)

19:00 A1(AD)

  

17:00 I(AL)

19:00 NUB(AL)
-A5 

K

Uisukoolid: 7:00-8:30;12:00-13:50

7:00 I(KK), Betty(LA)

7:45 Mia (KK)
12:30 Olja (LA), Oskar(KK)

Rühmatreeningud:

13:30-14:50 JA, AS (LA)

16:20-16:50 TSK (LA)

16:50-17:40 TSK( EG)


15:00 I (kumm, hüped)
 

N

Uisukoolid: 12:00-14:20

12:00 Ervin (KK)

12:30 Liza (NG)

13:30 Marta(LA) Kornelia (NG) 13:35 Liza (KK)

Rühmatreeningud:

14:30-15:50 AS, MD (LA)

16:30-17:50 TSK(LA)

20:00 A1(AP), I(LA), II(NG); 1/3 Reval


19:00 I(LA)


18:00 I(VI)

18:55 II(VI)




R

Uisukoolid: 7:00-8:30; 12:00-12:50

7:00 Kornelia (KK), Camilla (NG)

?? (LA), ?(AP)

7:45 Betty (KK),  (NG)

12:00 Vova(LA) Lia (NG) Lucas (KK)
13:30 Olja (LA)

Rühmatreeningud:

16:00-16:50 III(LA), I, II(KK), AE(NG)

16:50-17:20 I, II (kavad)

16:20-17:40 TSK(PK)


15:00 I+II (LA),
AE+ III(NG)




L

TARTU CUP 

17:00 Merilin Tndrb sammud (KK)

Rühmatreeningud:
9:30-10:20 Har (ES), AE(NG), III(KK)

12:30-13:50 I, II (NG/KK)

13:00- 13:50 NUB (AD)

10:30 Har (ES)

12:00 NUB(AD)

10:30 III+AE(EG)

11:20 II+I (EG)

TARTU CUP 

16:00 Marta Tndrb (KK)
Rühmatreeningud:

10:30-11:20 A1(KB), AE+III(NG), NUB(??)
I, II(KK)+Marta, Olja

11:30 I+II(KK), AE+III(NG)

 

11:30 A1 (AL)

10.10.-16.10.2022. Täiendamisel...

Päev

Jää

Üke/Ske

Saal

E

Uisukoolid: 12:00-13:50

7:00 Sofia Tndrb (KK)

12:30 Alisa (KK)

Rühmatreeningud: 

13:30-14:50 AlS, VB (NG)

1/3 14:00 II+ III(KK)

15:00-16:20 TSK(KK)


15:00 II+III (NG)

 

T

Uisukoolid: 12:00-13:50

12:10 (KK)

12:30 Ulja(LA), Lia(NG)
13:00 (NG)

Rühmatreeningud:

13:50-14:40 II(NG), III(LA), AE(KK); 1/3 Reval

14:50-15:40 I(LA)

17:10-18:30 TSK(LA)

20:00 NUB(NG), A1(AP)




14:50 AE+III(NG)

II(KK)

15:50-16:40 I(LA)

19:00 A1(AP)

  

17:00 I(AL)

19:00 NUB(AL)

K

Uisukoolid: 7:00-8:30;12:00-13:50

7:00 +I(KK), Betty(LA)
12:00 Lucas (KK)

Rühmatreeningud:

13:30-14:50 JA, HA (PK)

15:00-16:20 TSK (PK)



 

N

Uisukoolid: 12:00-14:20

12:00 Ervin (KK)

12:30 Liza (NG)

12:45 (KK)

13:35 Liza (KK)
13:30 Kornelia (NG)

Rühmatreeningud:

14:30-15:50 AS, MD (NG)

16:30-17:50 TSK(PK)

20:00 A1(AP), I(PK), II(NG); 1/3 Reval


19:00 I(NG)


18:00 I(VI)

19:00 II(AL)




R

Uisukoolid: 7:00-8:30; 12:00-12:50

7:00 Kornelia (KK),  (NG)

(AP)

7:45 Betty (KK),  (NG)

12:00 Vova(NG)

Rühmatreeningud:

13:30 II+III(KK), AE(NG)

14:30-15:50 AS, HA(PK)

16:20-17:40 TSK(PK)

20:00 I(NG) piruettid


14:30 II(KK), AE+ III(NG)  


19:00 I(NG)

L

GLISS EXTRA

Rühmatreeningud:
9:30-10:20 Har (ES), AE+III(NG), Alina (KK)

12:30-13:50 I(PK 30min; 13:00- KK), II(NG)

13:00- 13:50 NUB (AP)

13:00-14:20 TSK(PK)

10:30 III(NG), Har (ES)

12:00 NUB (AP)

10:30 AE(AL)

11:20 II+I (AL)

GLISS EXTRA

Rühmatreeningud:
9:30-10:30 I(PK), II(NG)

10:30-11:20 A1(AP), AE+III(NG), NUB(KK) 

11:30 I+II(NG), A1(AP)

10:40 I(AL)

10:40 II (VI)

11:30 III+AE (AL)




24.10.-30.10.2022. Nädalavahetusel treeninguid ei ole. Koolivaheaeg. Täiendamisel...

Päev

Jää

Üke/Ske

Saal

E

Uisukoolid: 12:00-13:50

7:00 Sofia Tndrb (KK)

12:30 Alisa (KK)

Rühmatreeningud: 

13:30-14:50 AlS, VB (PK)

1/3 14:00 II+ III(KK)

15:00-16:20 TSK(KK)


 

15:00 II+III+Als (AL)

T

Uisukoolid: 12:00-13:50

12:10 (KK)

13:00 Ulja (LA) 

Rühmatreeningud:

13:50-14:40 II(NG), I(LA), AE(KK); 1/3 Reval

14:50-15:50 III(LA)

16:00-17:20 TSK(LA)

20:00 NUB(KK), A1(AD)




14:50 AE+III+II(KK)

16:00 I(PK)

19:00 A1(AD)

  

17:00 I(AL)

19:00 NUB(AL)
-A5 

K

Uisukoolid: 7:00-8:30;12:00-13:50

7:00 I(KK), Betty(LA)

7:45 Mia (KK)

Rühmatreeningud:
K 12:00-13:20 I(LA), II(NG), III(KK)

16:20-16:50 TSK (LA)

16:50-17:40 TSK( EG)


15:00 I (kumm, hüped)
 

N

Uisukoolid: 12:00-14:20

12:00 Ervin (KK)

12:30 Liza (NG)

13:30 Marta(LA) Kornelia (NG) 13:35 Liza (KK)

Rühmatreeningud:
N 10:00-10:50 I(LA), II(NG)

16:30-17:50 TSK(LA)

20:00 A1(AP), III(LA), AE(NG); 1/3 Reval


19:00 I(LA)


18:00 I(VI)

18:55 II(VI)




R

Uisukoolid: 7:00-8:30; 12:00-12:50

7:00 Kornelia (KK), Camilla (NG)

?? (LA), ?(AP)

7:45 Betty (KK),  (NG)

12:00 Vova(LA) Lia (NG) Lucas (KK)

Rühmatreeningud:
R 10:00-10:50

13:30 III(LA), II(KK), AE(NG)

14:30-15:50 AS, MD(LA)

16:20-17:40 TSK

20:00 I(LA)


14:30 II(KK),AE+ III(NG)




19:00 I(AL)

L

17:00 Merilin Tndrb sammud (KK)

Rühmatreeningud:
9:30-10:20 Har (ES), AE(NG), III(KK)

12:30-13:50 I, II (NG/KK)

13:00- 13:50 NUB (AD)

 

10:30 Har (ES)

12:00 NUB(AD)

10:30 III+AE(AL)

11:20 II+I (AL)

16:00 Marta Tndrb (KK)
Rühmatreeningud:

9:30-10:30 I, II(NG/KK)

10:30-11:20 A1(KB), AE(NG) III(NG), NUB(KK) 

11:30 I(NG), II(NG)

 

10:40 I(EG)

10:40 II (AL)

11:30 A1 (AL)

11:30 AE+III (EG)

   

Klubi sõbrad  

inwebpaylogo

 

tantsupood-logo

   

Kes online  

Сейчас 58 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

   
© 2008-2015 IK "Juna"