JUNA CUP  

   

New Star  

nsslogo

   

ICE DANCE TROPY  

   

Login Form  

   

Avaleht

Algajate vastuvõtt

IMG 9596a

Iluuisutamisklubi Juna ootab lapsi vanuses 3-6 ja 7-10 treeningrühmadesse. Samuti ootame ka lastevanemaid ja kõiki, kellele meeldib iluuisutamine. Iluuisutamises vanusepiiranguid ei ole. Meie kogenud treenerid õpetavad edukalt nii lapsi kui ka täiskasvanuid-harrastajaid. Võistluseid korraldatakse igale vanusele!

Lisaks jäätreeningutele viib meie klubi läbi ka üldkehalise ettevalmistuse-, balleti-, koreograafia- ja venitustreeninguid.

Kõik see on osa iluuisutamisest. Suvel meie korraldame spordilaagreid sportlastele. Lapsed valmistavad kaks korda aastas show-kontserte vanematele. Suviti toimuvad toredad piknikud ja üritused värskes õhus, kus võtavad osa nii sportlased kui ka nende vanemad. 

Iluuisutamine on suur eriline maailm! Ava see tore maailm koos iluuisutamisklubiga Juna!

Treeningud toimuvad Haabersti JÄÄHALLIS!

Registreerimine proovitreeningutele: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfewUf3tC7hvm_jRAC4QytTkZ56n93OrofBoa-R2G9bbxPDkg/viewform?usp=sf_link 

Регистрация на пробные занятия: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfewUf3tC7hvm_jRAC4QytTkZ56n93OrofBoa-R2G9bbxPDkg/viewform?usp=sf_link

AVALDUS JA ÕPPELEPING asuvad siin: 
http://juna.ee/klubi/avaldus  

Клуб фигурного катания Juna принимает в группы начинающих новых  фигуристов. Тренировки проводят опытные тренера на русском и эстонском языках. Ждем детей в группы в возрасте 3-6  и 7-14 лет. На месте есть возможность арендовать коньки. Первые два занятия бесплатно.

Дополнительная информация: тел. 55 684 274 jelena@juna.ee


Lisa info: tel. 55 684 274 jelena@juna.ee

AVALDUS JA ÕPPELEPING asuvad siin: 
http://juna.ee/klubi/avaldus  

   

Klubi sõbrad  

inwebpaylogo

 

tantsupood-logo

   

Kes online  

Сейчас 30 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

   
© 2008-2015 IK "Juna"