JUNA CUP  

   

New Star  

nsslogo

   

ICE DANCE TROPY  

   

Login Form  

   

Tunniplaan

NB, gruppid I, II !!!
Soojendus põrandal 20 min
enne jää algust on kohustuslik!!!!

(jooks, üldsoojendus, hüpenöör)

TREENINGUD:
VABA JÄÄ:

http://www.icearena.ee/tutvustus/vaba-jaa-taiskasvanutele/
http://www.tondirabaicehall.ee/vabajaa-ja-treeningud 
 

Ice Addiction Camp 10.-14.08.2020. Škoda jäähallis 

Treeningud NUB, A(E), A(KB), Har 10.-14.08.2020.

Päev
Toitlustus

 Jää

Üke/Ske

Õues

Venitus(õues)/
Ballett (saalis)

E

13:20 AE
14:00 I, II

17:30 II, AE


12:30-13:10 I(JB), AE
13:10-13:50 I(JB), II
18:30 Har (ES), AE, II, NUB

11:15 I(JB)
15:30 II, AE

17:30 NUB

15:30 I (LB) õues
16:30 AE, II (LB) õues

T
12:00 AE
13:20 II
14:00 I
15:30 AE, II



12:30-13:10 I(VM), II
13:10-13:50 I(VM), AE
18:00-18:50 A(E), A(KB), AE, II 

10:45 AE
11:15 I(VM), II




15:00 I (VI)
17:00 II, AE (NA)
19:00 A(E), A(KB) (NA)

K

13:20 AE
14:00 I, II

17:30 II, AE


12:30-13:10 I(VM), AE(КК)
13:10-13:50 I(VM), II
18:30 Har (ES), NUB, AE, II

11:15 I(VM)
15:30 II, AE
19:30 Har (KK)


15:00 I (VI)
16:30 II, AE (LB)
17:30 NUB (LB)

N
13:20 II
14:00 I, AE
16:00 II, AE



12:30-13:10 I(VM), II
13:10-13:50 I(VM), AE 
18:00 A(KB) A(E), AE, II, NUB
       

12:00 AE
15:00 II
15:30 I(VM)
17:00 NUB

19.00 A(E),A(KB)

17:00 AE; II (VO)
17:00 I (VI)

R
13:20 AE, II
14:00 I
14:30 Apollo
Mustamäe AE, II

16:20 5D kino I

17:15 II, AE



12:30-13:10 I(JB), AE(КК) , II
13:10-13:50 I(JB)
18:30 II, AE, A(E), A(KB) Har (KK)

16:30 I üritus
19:30 II, AE üritus

11:15 I(JB), AE, II
15:00 I kross
16:30 II, AE
kross


19:30 A(E), A(KB) (LB)
19:30 Har (NA)

L

     

     

 

ESIALGNE 17.08.-23.08.2020. treeningud Škoda jäähallis 

Päev

 Jää

Üke/Ske

Õues

Venitus(õues)/
Ballett (saalis)

E

TESTID
15:00 I (AP, KK)
1/1 18:00 II (AP, ES)
Har (AD), AE+NUB


16:00 I testid (AP, KK)
17:00 NUB+AE testid (SI, ES)



17:00 I, II (LB) selg

T

TESTID
1/1 18:00 A(E), A(KB) (LA, KK)
II+AE, I


17:00 II testid (AP, KK), I
19:00 A(E), A(KB) (LA, KK)



19:00 II, AE (NA)
19:00 I (VI)
 

K


TESTID
1/1 18:00 NUB+AE (SI, ES)
I, Har ( ) ,

19:00 Har ()


17:00 AE, NUB (LB)
19:00 I (LB) venitus

N


PUHKUS

       





R

PUHKUS
 



 



L

 PUHKUS    

 PUHKUS    

ESIALGNE 24.08.-30.08.2020. treeningud Škoda jäähallis 

Päev

 Jää

Üke/Ske

Õues

Venitus(õues)/
Ballett (saalis)

E


1/1 18:00 II, Har (ES), AE, NUB


17:00 NUB

17.00 II
19:00 (AE)




T


1/1 18:00 I, A(E), A(KB), II(KK),AE

17:00 I



17:00 II, AE (NA)
19:00 A(E), A(KB) (NA)
19:00 I (VI)
 

K



1/1 18:00 II, Har (ES) , NUB, AE, 

19:00 Har (SI)
12:30 I
18.50 II Päevikute kontroll


13:30 I (VI)
17:00 AE, NUB (LB)

N



1/1 18:00 I, A(E), A(KB), II(KK),AE

       





R

PUHKUS
 



 



L

 PUHKUS    

 PUHKUS    

31. august (28. augusti asemele) 

Päev Jää ÜKE/SKE Ballett/ Tants/Venitus
E 15:00 I, II, AE, NUB      

 

 

JA - Jelena A.
VI - Valeri I.P.
KB - Katerina
AP - Anna Perstuk
E - Ellis
LB - Jelena B
NA - Nadezhda A.P.
KK - Kristina Kiudmaa-Butjajev
AH- Amanda
AB- Anton B.
VO- Valeria O.
KR- Kristina Kask
JK- Julia A.K.
SI- Svetlana I. 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Klubi sõbrad  

inwebpaylogo

 

tantsupood-logo

   

Kes online  

Сейчас 119 гостей и один зарегистрированный пользователь на сайте

   
© 2008-2015 IK "Juna"