JUNA CUP  

   

New Star  

nsslogo

   

ICE DANCE TROPY  

   

Login Form  

   

Tunniplaan

NB, gruppid I, II !!!
Soojendus põrandal 20 min
enne jää algust on kohustuslik!!!!

(jooks, üldsoojendus, hüpenöör)

VABA JÄÄ:

http://www.icearena.ee/tutvustus/vaba-jaa-taiskasvanutele/

http://tondirabaicehall.ee/veebikalender/  
Treeningule kaasa:
joogivesi, matt, (kumm, spinner, hüpenöör - vastavalt treeneri juhenditele)


13.09.-19.09.2021. 

Päev

 Jää

Üke/Ske

Saal

E

Uisukoolid 7:35-10:00;
7:35 MD (LA)
12:00-13:30
12:00 Stefania (LA)
12:45  (LA)

7:35-8:25
II 


13:30-14:50
VB, AS 
13:50-14:40
II

 

15:00 I, II 


16:00 I, II (AL)

T

Uisukoolid 
12:00-13:50
12:00 Vova (LA)
12:50 Uljana  (LA)

13:50-14:40 II, AE
14:50-15:40
17:30-18:20 AS, AT 
20:00 NUB

 


15:00 II+ AE (SI)
16:00 I
18:45 NUB

  



K

Uisukoolid 7:35-10:00;
7:35 AS, MD (LA)
12:00-13:50
12:00 CD(LA)
13:00 Karolina (LA)


 






N


Uisukoolid 
12:00-13:50
12:00  (LA)
12:50 Karolina (LA)


14:45-15:35 CD, MD, IS (SI) Tndrb
14:30-15:50 AS, HA 
1/3 20:00-20:50 AE, A1, I




19:00 AE, I 
15:45 CD, MD, IS (SI) Tndrb

18:00 I( AL)
19:00 A1(AL)



R

Uisukoolid 8:00-10:00;

8:30 Agata

9:15 Julia (LA)
12:00-14:15
 
12:00-12:45  Karolina (LA)
12:45-13:30  (LA)

2/3 13:40-14:30 II, I
14:30-15:50 VB
, AT 
20:00-20:50 MC,

14:30 I, II
19:00 MC



L

8:30-9:20 NUB, II, 
12:30 I+II*, AE
13:00
A1, Har(AP), I+II* (SI) 

9:30 II, NUB
12:00 A1(KK)


11:00 I+II* (VI)
11:30 AE (AL)
14:00 Har (AL)

Uisukoolid

10:30-11:20
 II*, I
13:30-14:20 Har (KK)
17:10-18:00 A1, AE, NUB, II
11:30 II*, I
12:30 Har(AP)
16:10 A1(KK)
12:30 II*, I (VI)

16:00 AE+II(AL)
18:10 NUB (AL)

20.09.-26.09.2021. 

Päev

 Jää

Üke/Ske

Saal

E

Uisukoolid 7:35-10:00;
7:35 MD (LA)
12:00-13:30
12:00 Stefania (LA)
12:45  (LA)

7:35-8:25
II 


13:30-14:50
VB, AS 
13:50-14:40
II

 

15:00 I, II 


16:00 I, II (AL)

T

Uisukoolid 
12:00-13:50
12:00 Vova (LA)
12:50 Uljana  (LA)

13:50-14:40 II, AE
14:50-15:40
17:30-18:20 AS, AT 
20:00 NUB

 


15:00 II+ AE (SI)
16:00 I
18:45 NUB

  



K

Uisukoolid 7:35-10:00;
7:35 AS, MD (LA)
12:00-13:50
12:00 CD(LA)
13:00 Karolina (LA)


 






N


Uisukoolid 
12:00-13:50
12:00  (LA)
12:50 Karolina (LA)


14:45-15:35 CD, MD, IS (SI) Tndrb
14:30-15:50 AS, HA 
1/3 20:00-20:50 AE, A1, I




19:00 AE, I 
15:45 CD, MD, IS (SI) Tndrb

18:00 I( AL)
19:00 A1(AL)



R

Uisukoolid 8:00-10:00;

8:30 Agata

9:15 Julia (LA)
12:00-14:15
 
12:00-12:45  Karolina (LA)
12:45-13:30  (LA)

2/3 13:40-14:30 II, I
14:30-15:50 VB
, AT 
20:00-20:50 MC,

14:30 I, II
19:00 MC



L

18:00 NUB, AE, A1, Har (SI)
19:00 I, II 


17:00 A1(KK)
19:00 NUB


17:45 I+II* (VI)
19:00 AE (AL)
17:00 Har (AL)

Uisukoolid

10:00-10:50
 II*, I
11:00-11:50 Har (KK)
17:10-18:00 A1, AE, NUB, II
11:00 II*, I
10:00 Har (KK)
16:10 A1(KK)
12:00 II*+ I (VI)

16:00 AE+II(AL)
18:10 NUB (AL)

 

 

 

VI - Valeri I.P.

AP - Anna Perstuk/Alina Perstuk
ES - Ellis Seppius
NA - Nadezhda A.P. (ballet, tants)
KK - Kristina Kiudmaa-Butjajev
SI- Svetlana I. 
AL- Alisa Paju
JA- Jelena Abolina


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Klubi sõbrad  

inwebpaylogo

 

tantsupood-logo

   

Kes online  

Сейчас 40 гостей и один зарегистрированный пользователь на сайте

   
© 2008-2015 IK "Juna"