Avaleht

JUNA CITY CAMP 6.-17. of July 2020

JUNA CITY CAMP 6.-17. of July 2020

at Škoda Ice Rink (Haabersti 3, Tallinn)

 double jumps, 2 Axel

6.-11.07. 13.-17.07.
Vanem grupp treening pakett Nädal 1 (6 päeva) Nädal 2 (5 päeva)
80 min jää + 50 min jää 348 EUR 290 EUR
60 min off.ice+ 60 min venitus/ballet/tants    

 single jumps, learning Axel 6.-11.07. 13.-17.07.
Noorem grupp treeningpakett Nädal 1 (6 päeva) Nädal 2 (5 päeva)
40 min jää + 50 min jää 300 EUR 250 EUR
60 min off.ice+ 60 min venitus/ballet/tants    

 

1/2 pakett (peale 15:00 kuni 20:00) 6.-11.07. 13.-17.07.
50 min jää+45 min üke/tants + 1 toitlustus päevas (E-R) 100 EUR 100 EUR

 

Accomondation  (Hotel Rocca al Mare (with breakfast), https://roccahotels.ee/ ) 

Majutus 5.-17.07. Week 1+ week 2  
Rocca al Mare hotel  3 persons in the room 340 EUR/inimene
Rocca al Mare hotel  2 persons in the room 418 EUR/inimene
Rocca al Mare hotel 1 persons in the room 568 EUR/inimene

Week 2

Majutus 12.-17.07. Rocca al Mare hotel 1 person in the room 235 EUR/person
Majutus 12.-17.07. Rocca al Mare hotel 2 person in the room 140 EUR/person
Majutus 12.-17.07. Rocca al Mare hotel 3 person in the room 122 EUR/person

 

Registration and additional information: jelena@juna.ee untill 15 th of June 2020. 

JUNA CITY CAMP 

06.-17. Juuli 2020 Škoda jäähall

Week 1; 6.-11.07.2020.  Week 2; 13.-17.07.2020. 
Group 1a
Alina Sudbina
Taisiia Slitenko
Anna Troitskaja
Viivi Nurmi
Helisa-Annabel Vestel
Milene Issajev (1 day)

Group 1b
Gertrud Lepp
Nea Fagerström
Veronika Belova
Maria-Michelle Barteneva
Mia Nataly Dzjuba

Group 2
Alisa Sljusareva
Camilla Dzjuba
Irakli Samharadze
Mariam Samharadze
Agata Živolunova
Elizabeth Rakstiš
Korneelia Rakstiš
Hannaly Maaniit

Group 3 
 Group 1a
Alina Sudbina
Taisiia Slitenko
Anna Troitskaja
Viivi Nurmi
Polina Rubanova
Milene Issajev

Group 1b
Gertrud Lepp(2 days)
Nea Fagerström
Veronika Belova
Helisa-Annabel Vestel
Mia Nataly Dzjuba

Group 2
Peppi Pulli
Sonja Pilvi
Anna-Sophia Westman
Mia Hellgren
Julia Kauhanen
Alisa Sljusareva
Camilla Dzjuba

Group 3