JUNA CUP  

   

New Star  

nsslogo

   

ICE DANCE TROPY  

   

Login Form  

   

Avaleht

JUNA CITY CAMP 6.-17. of July 2020

JUNA CITY CAMP 6.-17. of July 2020

at Škoda Ice Rink (Haabersti 3, Tallinn)

 double jumps, 2 Axel

6.-11.07. 13.-17.07.
Vanem grupp treening pakett Nädal 1 (6 päeva) Nädal 2 (5 päeva)
80 min jää + 50 min jää 348 EUR 290 EUR
60 min off.ice+ 60 min venitus/ballet/tants    

 single jumps, learning Axel 6.-11.07. 13.-17.07.
Noorem grupp treeningpakett Nädal 1 (6 päeva) Nädal 2 (5 päeva)
40 min jää + 50 min jää 300 EUR 250 EUR
60 min off.ice+ 60 min venitus/ballet/tants    

 

1/2 pakett (peale 15:00 kuni 20:00) 6.-11.07. 13.-17.07.
50 min jää+45 min üke/tants + 1 toitlustus päevas (E-R) 100 EUR 100 EUR

 

Accomondation  (Hotel Rocca al Mare (with breakfast), https://roccahotels.ee/ ) 

Majutus 5.-17.07. Week 1+ week 2  
Rocca al Mare hotel  3 persons in the room 340 EUR/inimene
Rocca al Mare hotel  2 persons in the room 418 EUR/inimene
Rocca al Mare hotel 1 persons in the room 568 EUR/inimene

Week 2

Majutus 12.-17.07. Rocca al Mare hotel 1 person in the room 235 EUR/person
Majutus 12.-17.07. Rocca al Mare hotel 2 person in the room 140 EUR/person
Majutus 12.-17.07. Rocca al Mare hotel 3 person in the room 122 EUR/person

 

Registration and additional information: jelena@juna.ee untill 15 th of June 2020. 

JUNA CITY CAMP 

06.-17. Juuli 2020 Škoda jäähall

Week 1; 6.-11.07.2020.  Week 2; 13.-17.07.2020. 
Group 1a
Alina Sudbina
Taisiia Slitenko
Anna Troitskaja
Viivi Nurmi
Helisa-Annabel Vestel
Milene Issajev (1 day)

Group 1b
Gertrud Lepp
Nea Fagerström
Veronika Belova
Maria-Michelle Barteneva
Mia Nataly Dzjuba

Group 2
Alisa Sljusareva
Camilla Dzjuba
Irakli Samharadze
Mariam Samharadze
Agata Živolunova
Elizabeth Rakstiš
Korneelia Rakstiš
Hannaly Maaniit

Group 3 
 Group 1a
Alina Sudbina
Taisiia Slitenko
Anna Troitskaja
Viivi Nurmi
Polina Rubanova
Milene Issajev

Group 1b
Gertrud Lepp(2 days)
Nea Fagerström
Veronika Belova
Helisa-Annabel Vestel
Mia Nataly Dzjuba

Group 2
Peppi Pulli
Sonja Pilvi
Anna-Sophia Westman
Mia Hellgren
Julia Kauhanen
Alisa Sljusareva
Camilla Dzjuba

Group 3

6.-11.07.2020. WEEK 1

Meal Time     

 Jää/Ice Practice   

Üke/Ske/ Off Ice                               

Venitus/
Ballett (saalis)/ Dance class/Stretching                        

E
1
2:00
lõuna Ia,b
12:40 
lõuna
II
16:00
oode
I, a,b II
16:30
päevikud
Ia,b 

10:15-10:55
Ia, Ib, II
10:55-11:35
Ia, Ib

13:00 MEETING for all

15:00-15:50 
Ia,b
18:00-18:50
II


 9:00-10:00
Ia,b
11:30-12:30
II

13:30-14:30
Ia,b (AB)
14:30-15:30 II (KR)

T
12:00

lõuna Ia,b
12:40 
lõuna
II
16:00
oode
I, a,b II
16:30
päevikud
Ia,b 

10:15-10:55
Ia, Ib, II
10:55-11:35
Ia, Ib
15:00-15:50 
Ia,b
18:00-18:50
II
9:00-10:00
Ia,b
11:30-12:30

II 


13:30-14:30
Ia,b (KR)
14:30-15:30 II (KR) 

K
12:00
lõuna Ia,b
12:40 
lõuna
II
16:00
oode
I, a,b II
16:30
päevikud
Ia,b 

 10:30-11:10
Ia, Ib, II
11:10-11:50
Ia, Ib
15:00-15:50 
Ia,b
18:00-18:50
II
9:15-10:15
Ia,b
11:30-12:30

II  

 13:30-14:30
Ia,b (AB)
14:30-15:30 II (KR) 

N
12:00
lõuna Ia,b
12:40 
lõuna
II
16:00
oode
I, a,b II
16:30
päevikud
Ia,b 

10:15-10:55
Ia, Ib, II
10:55-11:35
Ia, Ib
15:00-15:50 
Ia,b
18:00-18:50
II
9:00-10:00
Ia,b
11:30-12:30
II
 
13:30-14:30
Ia,b (KR) 
14:30-15:30 II (KR) 
 

R
12:00
lõuna Ia,b
12:40 
lõuna
II
16:00
oode
I, a,b II
16:30
päevikud
Ia,b 

 10:30-11:10
Ia, Ib, II
11:10-11:50
Ia, Ib
15:00-15:50 
Ia,b
18:00-18:50
II
9:15-10:15
Ia,b
11:30-12:30

II
  
 13:30-14:30
Ia,b (AB)
14:30-15:30 II (KR) 

L
11:30 
lõuna
15:30
oode+
päevikud
(Nõmme)

 10:00-10:40
Ia, Ib, II
10:40-11:20
Ia, Ib

13:00-13:50
Ia,b, II

16:00 (lisatasu) Nõmme seikluspark, ujumine, seiklusrada 

 9:00-09:45
Ia,b, II
14:30-15:15 
Ia,b, II KROSS+
venitus          

 

 VABA PÄEV    

 

13.-17.07.2020. WEEK 2

Meal Time      

 Jää/Ice Practice   

Üke/Ske/ Off Ice                               

Venitus/
Ballett (saalis)/ Dance class/Stretching                         

E
1
2:00
lõuna Ia,b
12:40 
lõuna
II
16:00
oode
I, a,b II
16:30
päevikud
Ia,b 

10:30-11:10
Ia, Ib, II
11:10-11:50
Ia, Ib

13:00 MEETING for all

15:00-15:50 
Ia,b
18:30-19:20
II


9:15-10:15
Ia,b
11:30-12:30
II

13:30-14:30
Ia,b (AB)
14:30-15:30 II (LB) 

T
12:00

lõuna Ia,b
12:40 
lõuna
II
16:00
oode
I, a,b II
16:30
päevikud
Ia,b 

10:30-11:10
Ia, Ib, II
11:10-11:50
Ia, Ib
15:00-15:50 
Ia,b
18:30-19:20
II
9:15-10:15
Ia,b
11:30-12:30

II 


13:30-14:30
Ia,b(LB) 
14:30-15:30 II (LB) 

K
12:00
lõuna Ia,b
12:40 
lõuna
II
16:00
oode
I, a,b II
16:30
päevikud
Ia,b 

 10:30-11:10
Ia, Ib, II
11:10-11:50
Ia, Ib
15:00-15:50 
Ia,b
18:30-19:20
II
9:15-10:15
Ia,b
11:30-12:30

II  

 13:30-14:30
Ia,b (AB)
14:30-15:30 II (LB) 

N
12:00
lõuna Ia,b
12:40 
lõuna
II
16:00
oode
I, a,b II
16:30
päevikud
Ia,b 

10:30-11:10
Ia, Ib, II
11:10-11:50
Ia, Ib
15:00-15:50 
Ia,b
18:30-19:20
II
9:15-10:15
Ia,b
11:30-12:30
II
 
13:30-14:30
Ia,b (LB) 
14:30-15:30 II (LB) 
 

R
12:00
lõuna Ia,b, II 

16:00
oode
II
16:30
oode
I, a,b
+
päevikud
Ia,b 

10:00-10:40
Ia, Ib, II
10:40-11:20
Ia, Ib
14:30-15:20 
Ia,b
18:00-18:50
II
9:00-09:45
Ia,b
11:00-12:00

II
  
14:30-15:30 II (LB) 
15:30-16:30
Ia,b (AB)

L

  VABA PÄEV

  

 

 VABA PÄEV    
   

Klubi sõbrad  

inwebpaylogo

 

tantsupood-logo

   

Kes online  

Сейчас 58 гостей и один зарегистрированный пользователь на сайте

   
© 2008-2015 IK "Juna"